ul. Pasternik 57

21-010 Łęczna

+48 603 252 245

seba0@vp.pl

Wykopy ziemne w Łęcznej

Nasza oferta jest KOMPLEKSOWA, co oznacza, że oprócz typowych prac ziemnych, umożliwiamy wynajęcie konkretnej maszyny, np. roboty zimne koparką wraz z obsługą profesjonalnego operatora. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów możliwe jest zapewnienie obsługi technicznej na najwyższym poziomie nawet w bardzo trudnym terenie.
 
Jeśli zależy Państwu na solidnych i fachowych wykopach oraz robotach ziemnych na terenie Łęcznej, województwa Lubelskiego oraz całego kraju zachęcamy do współpracy z nami. Oferujemy konkurencyjne ceny!

Wykopy pod fundamenty Łęczna

Wykopy pod fundamenty to niezwykle istotna kwestia podczas całego procesu budowlanego. Aby fundamenty były właściwie osadzone w ziemi, dobrze wykonane wykopy to podstawa. Oferujemy profesjonalną obsługę operatorską oraz fachowe podejście do zleceń wykopów pod fundamenty budynków każdego przeznaczenia na terenie Łęcznej, województwa Lubelskiego oraz całej Polski. Nasza firma gwarantuje właściwie wykonaną pracę zawsze zgodnie ze sztuką oraz zachowując najwyższe normy bezpieczeństwa.

Głębokie wykopy

Głębokie wykopy w Łęczna? To dla nas żaden problem. Firma ŁĘCZ-KOP oferuje kompleksową usługę wykonania wykopów głębokich. Zapewniamy obsługę wykwalifikowanego operatora maszyn budowlanych. Dogodne terminy i gwarancja dobrze wykonanego zadania to cechy, którymi wykazaliśmy się podczas wielu zleconych nam prac przez największe firmy budowlane w branży. Zapewniamy wykonanie głębokich wykopów przestrzegając umówionych terminów oraz zasad bezpieczeństwa na budowie. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – odpowiemy na pytania i przedstawimy konkurencyjną ofertę.

Wykopy pod przyłącza Łęczna

Co jest najważniejsze przy wykopach pod przyłącza? Podczas budowy przyłącza wodociągowego należy przede wszystkim przestrzegać zaleceń projektowych. Istotne jest prawidłowe usytuowanie przyłącza, wybór materiału do jego budowy i sposób prowadzenia przewodów. Dlatego do jego instalacji warto wybrać profesjonalną ekipę, która nie tylko sprawnie wykona wykop pod instalacje, ale pomoże dokonać formalności.

Wykopy koparką Łęczna
Cennik

Do robót ziemnych w firmie ŁĘCZ-KOP zaliczamy dokonywanie wykopów, przygotowywania placu budowy do właściwych zadań oraz wykopy, np. kanalizacyjno-wodociągowe. Takie działania odbywają się przy użyciu specjalistycznego i ciężkiego sprzętu. Cały zespół wykonawców musi zachować szczególną ostrożność oraz zasady BHP, podczas wykonywania takich prac ziemnych.  Dlatego cena prac ziemnych uzależniona jest od rodzaju usługi, niezbędnego sprzętu oraz lokalizacji prac. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

Wykopy ziemne Łęczna
Rodzaje wykopów

Wykopy wąskoprzestrzenne

Wykopy wąskoprzestrzenne to rodzaj wykopów, których dno ma szerokość mniejszą niż 1,5m. Mają zastosowanie przy wykopach pod fundamenty, które mają być głębiej osadzone lub przy wykopach podczas robót kanalizacyjnych. Takie wykopy powinny być rozparte. Można to zrobić na kilka sposobów w zależności od typu gruntu i głębokości wykopu. Każdorazowo należy przestrzegać wymagań bezpieczeństwa zapisanych jako standardy prac w przypadku dużych firm, ale przede wszystkim narzuconych odpowiednimi przepisami prawa.

Wykopy szerokoprzestrzenne

Wykopy szerokoprzestrzenne to takie, gdzie szerokość dna wykopu jest większa niż 1,5m. Wykopy szerokoprzestrzenne wykonuje się tam, gdzie grunty nie są spoiste. Tego rodzaju prace wykonuje się także wówczas, gdy budynek będzie podpiwniczony. Dno wykopu znajduje się poniżej głębokości przemarzania gruntu i jest dość płaskie, a kąt nachylenia boków wykopu, czyli skarp, wynosi zazwyczaj około 35-40 stopni.

Wykopy jamiste

Wykopy jamiste to takie, których powierzchnia dna wynosi maksymalnie 1,5 x 1,5 m. Do takich wykopów stosuje się specjalne maszyny budowlane. Właściwe zabezpieczenie wykopu jamistego to nadrzędna sprawa. Aby skarpy wykopu się nie osuwały na dno wykopu należy je właściwie zabezpieczać w zależności od rodzaju gruntu, jego spoistości oraz głębokości wykopu. Budowlańcy stosują wiele różnych metod rozpierania wykopów.

Wykopy liniowe

Wykopy liniowe to rodzaj wykopów wąskoprzestrzennych o znacznej długości. Najczęściej są stosowane w pracach przy instalacjach: elektrycznych, sanitarnych, czy elektro-technicznych. Prawidłowo wykonany wykop liniowy może zaoszczędzić nawet 80% powierzchni gruntu. Warto zatem postawić na sprawdzoną ekipę fachowców, jakimi niewątpliwie są eksperci z firmy Roboty Ziemne ŁĘCZ-KOP Łęczna.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu